0542 118 06 06
info@ozbeypsikoloji.com
TR EN

HAKKIMIZDA

Psikolog Sinem Özbey, İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji bölümünü başarıyla tamamlamıştır. Aynı zamanda Arel Üniversitesi Klinik Yüksek Lisans eğitimi görmektedir. Yine bunlara ek olarak Hasan Kalyoncu Üniversitesi Hukuk Fakültesi 4. Sınıf öğrencisi olarak eğitimine devam etmektedir. Ruh sağlığı ve çözümlemeleri alanında bir çok eğitim destekleri ile beraber yürütmektedir. Eğitim öğretim döneminde Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde gönüllü Stajyer olarak çalışmış, daha sonra Adıyaman Adalet Sarayı'nda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı Aile Mahkemelerinde dosya incelemelerine katıldı. Pandemi sürecinde İzmir depreminde gönüllü psikolog olarak online terapilerde bulunmuştur. Daha sonra Pandemi sürecinin vermiş olduğu boşlukta bütün eğitimlerini tamamlayıp Aile Danışmanlığı,Çocuk Psikiyatristi modülleri,Çocuk Ergen Terapisi,Cinsel Terapi,BDT ve ACT. Çocuklarda Disleksi  ve Kekemelik,Okb EMDR süreci eğitim ve sınavlar donanımıyla yardımcı kaynaklarla genişleterek 2021 yılı ağustos ayında psikolog kliniğini açmıştır. Bunların yanında en büyük görev olan iki çocuk annesi yani annelik mesleğini en kutsal meslek saymıştır. Adıyaman Psikolog Sinem Özbey profesyonel ekibiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Reklam Fabrikası ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.
 

MİSYONUMUZ

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.